Sun Jellies Retro basket Lila | Large
De originele Sun Jellies Retro Basket is een toffe accessoire voor groot en klein. Geschikt voor alle gelegenheden; bijvoorbeeld om je zwemspullen in mee te nemen, schoolboeken, logeerknuffels.... altijd een toffe tas bij je!
Ook te gebruiker als stijlvolle opberger in je huis en wat ons betreft hebben de Sun Jellies een extra pluspunt: de Sunjellies zijn gemaakt van 100% gerecycled materiaal.
Deze retro basket heeft een grote opening aan de bovenkant en twee hengsels. De bodem is plat waardoor de tas uit zichzelf rechtop kan blijven staan.
Je kan de tas uit elkaar halen/uitvouwen door de zijkanten los te klikken. Zo kan je de tas plat opbergen als je deze een tijdje niet gaat gebruiken. Net zo makkelijk is de tas weer in elkaar te zetten.
• Afmetingen: 35 x 30 x 14 cm.
• Materiaal: 100% gerecycled.
• Merk: Sunjellies.