Raspkom keramiek Groen gestreept large Tierra Cocida
Deze keramische raspkom is met de hand gemaakt en beschilderd in Zuid-Spanje. Het ambachtelijke keramiek geeft de kom een karaktervolle uitstraling, terwijl het ontwerp zorgt voor veelzijdig gebruik in de keuken.
Rasp eenvoudig knoflook, gember, kaas, chocolade, noten, aardbeien of citrusschil. Door de verhoogde rand kun je na het raspen andere ingrediënten toevoegen en alles direct in de kom mengen. Ook is de kom geschikt om kleine gerechten te bereiden, te bakken of te verwarmen in de oven.
Het keramische oppervlak is eenvoudig schoon te maken en geschikt voor de vaatwasser, oven en magnetron.
De raspkom is afgewerkt met voedselveilige glazuren die vrij zijn van lood en cadmium. Elk exemplaar wordt met de hand beschilderd, waardoor kleine verschillen in kleur en patroon voorkomen. Dat maakt ieder stuk uniek!
Een veelzijdige aanvulling op je keukengerei en een leuk cadeau voor iedereen die graag kookt en houdt van mooie, handgemaakte producten.
• Afmetingen: 19.5 x 5 cm
• Materiaal: handgeglazuurd keramiek
• Merk: Tierra Cocida (Spanje)
